89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ technikum1chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Technikum nr 1 Chojnice
HARMONOGRAM ROZDANIA ŚWIADECTW MATURALNYCH 2019

 

 

Rozdanie świadectw maturalnych odbędzie się 
4 lipca 2019 r. (czwartek)
w sali 17,

według poniższego harmonogramu:


8:30 - technik elektronik/ technik elektryk
9:00 - technik mechanik / technik mechatronik
9:30 - technik informatyk
10:00 - technik budownictwa
10:30 – liceum ogólnokształcące

UWAGA !!!
Przypominamy, że w przypadku gdy absolwent nie może stawić się osobiście, zobowiązany jest do przekazania upoważnienia osobie uprawnionej do odbioru.

 

 
HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

 

HARMONOGRAM 
ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO

19 czerwca 2019 r. (środa)

 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 rozpocznie się o godz. 8.00. Uczniowie spotykają się z wychowawcami według załączonego harmonogramu. 

 

 
Triathlonowy debiut w sztafecie zakończony sukcesem !!!!

III miejsce zajęła nasza szkolna sztafeta

podczas niedzielnej rywalizacji w ramach Marbruk Triathlon Charzykowy. Sam start jest ogromną satysfakcją , a wynik jaki uzyskali napawa nas dumą. Łącznie pokonanie 56,5 km zajęło drużynie 2:12:12 – Jankowi Kuczkowskiemu przepłynięcie 950m zajęło 18min i 37s : rowerem Radosław Rocławski przejechał 45km w 1godz 9min i 32s : a na pokonanie trasy biegowej 10,55km wystarczyło Robertowi Krauze 42min i 39s. Dwukrotny pobyt w strefie zmian ( przekazanie chipa) zajął im zaledwie 1min i 24s. Ogromne gratulacje !!!

 
SKRÓCONE LEKCJEW związku z falą upałów, od dnia 14 czerwca 2019 r. (piątek)
do 18 czerwca 2019 r. (wtorek) na podstawie decyzji Pana Starosty Chojnickiego (pismo nr ES.4323.56.2019) lekcje w szkole będą skrócone do 30 min.
Harmonogram lekcji wg skróconego scenariusza w załączeniu.

Dyrektor szkoły
Adam Krause

 

 

Poprawiony: czwartek, 13 czerwca 2019 12:55
 
Bezkonkurencyjni w plażówce

Zakończyła się Powiatowa Licealiada w siatkówce plażowej. Nasza szkoła była gospodarzem tych rozgrywek, jednak nie okazaliśmy się zbyt gościnni. Zarówno w turnieju dziewcząt , jak i chłopców to właśnie nasze szkolne drużyny, wygrywając wszystkie mecze zdobyli zwycięstwo. Chłopcy zagrali w składzie: Mateusz Remus, Kamil Ossowski i Tomasz Kukliński. Natomiast dziewczęta, to nasze tegoroczne maturzystki Weronika Krajewska i Wiktoria Kruszczyńska, które broniły mistrzowskiego tytułu z ubiegłego roku. Obie drużyny będą reprezentowały powiat chojnicki w półfinale wojewódzkim.

Wielkie gratulacje i powodzenia !!!

 
TRIATHLONOWA SZTAFETA TECHNIKUM NR 1

Triathlon Marbruk Charzykowy to największa imprez sportowa w naszym regionie, gdzie rok rocznie startuje ok 1000 uczestników, w konkurencjach indywidualnych i sztafetach. Jest to dyscyplina, w której zawodnik musi się wykazać umiejętnością pływania, jazdy na rowerze oraz biegu. W tegorocznej edycji ( 9 czerwca) do grona licznie startujących absolwentów i nauczycieli dołączą uczniowie naszej szkoły. Swój debiut zaliczą startując w sztafecie i łącznie będą mieli do pokonania 56,5 km. I tak Jan Kuczkowski przepłynie 950 m , Radosław Rocławski przejedzie rowerem 45 km i zakończy Robert Krauze biegnąc 10,55 km. Łączny czas zdecyduje o miejscu na mecie.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia

Współorganizować imprezę będzie wzorem lat ubiegłych liczne grono wolontariuszy z naszej szkoły, a w tym roku oprócz pracy wolontariackiej będę z pewnością mocno kibicować naszej szkolnej drużynie. https://triathloncharzykowy.pl/

Poprawiony: środa, 22 maja 2019 07:55
 
!!! HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI !!!

 

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI
(szczegóły kliknij zdjęcie)

23 maja 2019 r.
(czwartek) godz. 16:30

Uwaga: Pozostali nauczyciele od 16:45 - 17:45 przebywają w pokoju nauczycielskim, ewentualne spotkana indywidualne z rodzicami mogą odbywać się w sali 27.

 
UROCZYSTE WRĘCZENIE ŚWIADECTW UCZNIOM KLAS MATURALNYCH

 


„Są chwile, w których musisz zmienić świat,
na przekór mimo jego wad.
To życie przecież w końcu Twoje jest,
marzenia spełnisz jeśli chcesz (…)

Ty możesz wszystko, możesz wszystko,
gdy bardzo tego chcesz.
Dziś zmienić przyszłość, zmienić wszystko,
bo bardzo tego chcesz (…)”

Słowami piosenki zespołu Tabb & Sound'n'Grace „Możesz wszystko” rozpoczęła się uroczystość pożegnania uczniów klas maturalnych. Nie był to przypadkowy repertuar, ponieważ w tym roku główne przesłanie skierowane do przyszłych absolwentów, to uświadomienie młodym ludziom, że w „dorosłym życiu” trzeba wierzyć we własne możliwości i wytrwale dążyć do realizacji postawionych sobie celów.

Jako pierwszy głos zabrał Dyrektor szkoły Adam Krause, który w swym przemówieniu do naszej młodzieży podkreślał, że świat stoi przed nimi otworem i ma nadzieję, że wszystko to, czego nauczyli się w tej szkole, wykorzystają w realizacji swoich życiowych planów. Dyrektor kilkakrotnie przypominał przyszłym absolwentom, że drzwi naszej szkoły są dla nich zawsze otwarte. Prosił, aby nie zapomnieli o swojej szkole, o swoich nauczycielach i wychowawcach i odwiedzali ją jak najczęściej. Na koniec życzył wszystkim „połamania pióra” na egzaminie maturalnym. Następnie głos zabrał przedstawiciel Rady Rodziców pan Piotr Kosobucki.

Kolejnym punktem uroczystości, niewątpliwie najważniejszym, było wręczono świadectw uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Po świadectwach przyszła pora na dyplomy za różne formy aktywności szkolnej. W tym roku pierwszy raz została wręczona Złota Tarcza Wzorowego Absolwenta, którą otrzymał Jan Kuczkowski, uczeń klasy IV TMM. Jak co roku, za udział w różnych formach rywalizacji sportowych, za wylany pot, za wytrwałość i poświęcenie doceniono również sportowców.

Po tej części przyszedł czas na przemowy uczniów klas trzecich oraz maturzystów. W tym momencie ze sceny padło wiele szczerych i ciepłych słów skierowanych do wychowawców oraz nauczycieli.

Punktem końcowym uroczystości było wręczenie świadectw pozostałym uczniom oraz wykonanie pamiątkowych fotografii.


Drodzy Maturzyści, życzymy Wam, abyście dobrze wykorzystali zdobytą wiedzę w planowaniu swojej życiowej drogi . Wierzymy, że wyniki egzaminu maturalnego będą zgodne z Waszymi oczekiwaniami i pozwolą dostać się na wymarzone kierunki studiów lub dostać się do dobrej pracy.

Powodzenia!!!

 

Poprawiony: piątek, 10 maja 2019 11:24
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 29

CKZ-młodociani


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.