89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ technikum1chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Technikum nr 1 Chojnice
!!! Szachowe mistrzostwo !!!

Szachy drużynowe, to jedna z dyscyplin sportowych wpisanych w kalendarz rozgrywek międzyszkolnych. Drużyna składa się z czterech zawodników i musi to być drużyna mieszana. Nasza reprezentacja z roku na rok prezentuje się coraz lepiej. Ogromnym sukcesem było tegoroczne zwycięstwo w turnieju powiatowym oraz organizacja i udział w półfinale wojewódzkim. Ku ogromnej radości również na tym etapie zwycięstwo wywalczyła nasza drużyna, wielokrotnie dając mata przeciwnikom. Dalsze zmagania to już finał wojewódzki, gdzie przy szachownicach zasiadło sześć najlepszych drużyn z województwa pomorskiego. Turniej rozegrano w Kwidzynie i nie było łatwo, a walka toczyła się o każdego pionka na szachownicy. Były mecze wygrane , były remisy ale też porażki. Teraz z bagażem doświadczeń doskonalimy zagrywki szachowe przed kolejnym turniejem. Skład naszej znakomitej reprezentacji to: w roli lidera, na pierwszej szachownicy Patryk Tetzlaff, na drugiej Filip Rymon Czarnowski, i na kolejnych Dawid Piekarski oraz Patrycja Frymark.

Wielkie Gratulacje !!!

Poprawiony: poniedziałek, 28 października 2019 10:56
 
Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej społeczności szkolnej. Podczas uroczystego apelu z udziałem wszystkich uczniów i pracowników szkoły, pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a zatem życzymy im wytrwałości w swoich przyrzeczeniach. Dyrektor natomiast w swoim wyjątkowo krótkim przemówieniu podkreślił, że to szkoła jest dla ucznia, a nie odwrotnie. Ten dzień to okazja aby podziękować wszystkim pracownikom szkoły , życzyć im samej radości i satysfakcji z efektów swojej pracy. Było też coś na wesoło w postaci rywalizacji nauczyciele kontra uczniowie i tym razem (wyjątkowo) uczniowie górą. Gratulacje !!!

Poprawiony: poniedziałek, 21 października 2019 11:04
 
Podium w badmintonie

Powiatowy turniej w badmintonie odbył się 9 października z udziałem naszej męskiej reprezentacji w składzie Mateusz Miszewski i Sebastian Zblewski. Pojedynki między drużynami toczyły się w grze pojedynczej i w deblu, a każdy zdobyty punkt miał ogromne znaczenie. Walka do ostatniej lotki dała naszej reprezentacji najniższy stopień podium. Gratulacje !!! i liczymy na więcej już za rok.

Poprawiony: poniedziałek, 21 października 2019 11:01
 
Wicemistrzowska sztafeta

Jak co roku na początku października w ramach rywalizacji sportowej szkół z powiatu chojnickiego, odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Drużynę jednej szkoły stanowi 10 najlepiej biegających uczniów, każdy kolejno pokonuje dystans 1200m, przekazując sobie pałeczkę. Znakomita dziesiątka z Technikum nr 1 zameldowała się na mecie na II pozycji, a każdy uczestnik dał z siebie „ponad” 100%. Wielkie gratulacje !!! podobno mają apetyt na I miejsce za rok…

Na poszczególnych zmianach biegali: Szymon Kriegier, Kewin Horba, Dawid Motylewski, Artur Motylewski, Alex Kamiński, Patryk Krenski, Daniel Repiński, Patryk Wirkus, Radosław Rocławski i Robert Krauze oraz mocna rezerwa Damian Kamowski – brawo chłopaki!!!.

Poprawiony: poniedziałek, 21 października 2019 10:57
 
Otrzęsiny 2019

Wyjątkowo dużo uczniów klas pierwszych rozpoczęło naukę w naszym Technikum. Tradycyjnie zanim oficjalnie pierwszaki z 10 klas zostaną przyjęci w poczet pełnoprawnych uczniów muszą przejść otrzęsiny. Organizatorzy tejże zabawy – uczniowie klasy II mechatronik, przygotowali szereg niełatwych zadań. Pierwszaki musieli się wykazać talentem artystycznym, literackim i muzycznym , ale przede wszystkim pokazać integrację i pracę zbiorową zespołu klasowego. Wykazać się też musieli wychowawcy w konkurencji zręcznościowej. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły mamy przeróżnie utalentowaną młodzież, a szanowne jury zdecydowało, iż wszystkie klasy pozytywnie przeszły otrzęsiny. Zwycięzca jednak, może być tylko jeden, i tym razem jest to klasa I TB, czyli technik budownictwa po gimnazjum z wychowawczynią panią Moniką Dykier. Wielkie Gratulacje !!!!

 
HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI

 

HARMONOGRAM
SPOTKAŃ Z RODZICAMI

11 września 2019 r.
- klasy I godz. 16:30,
- klasy II i III godz. 16:00,

12 września 2019 r.
- klasy IV godz. 16:30

Poprawiony: poniedziałek, 09 września 2019 07:46
 
HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

HARMONOGRAM 
ROZPOCZĘCIA 
ROKU SZKOLNEGO
2019 / 2020

 
HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH 2019/2020

 

 

HARMONOGRAM 
EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

26 - 27 sierpnia 2019 r.
(poniedziałek - wtorek)

 

 

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 29

CKZ-młodociani


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.