89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ technikum1chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Technikum nr 1 Chojnice
Nagrody Starosty Chojnickiego

 

Nagrody Starosty Chojnickiego za osiągnięcia sportowe


Wręczenie nagród i wyróżnień Starosty Chojnickiego dla zawodników, trenerów oraz innych osób za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej i szkoleniowej odbyło się 12 kwietnia 2023 r. w Sali Audytoryjnej Centrum Nauk Technicznych w Chojnicach. Nagrodzeni odebrali też gratulacje od Ireny Laski, dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu oraz Jacka Klajny, przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji. Wśród 43 nagrodzonych znalazł się również uczeń naszej Szkoły Kacper Sarnowski – Mistrz Polski w trójboju siłowym GPC.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Poprawiony: niedziela, 16 kwietnia 2023 12:38
 
POLTELEINFO - Finał Ogólnopolskiej Olimpiady

 

Uczeń naszej szkoły w finale ogólnopolskiej olimpiady!


10 marca 2023 r. w Gdańsku grupa naszych uczniów uczestniczyła w etapie okręgowym olimpiady POLTELEINFO! Miło nam poinformować, że jeden z nich – Dawid Ciepliński, uczeń klasy IV TI zakwalifikował się do kolejnego etapu na szczeblu ogólnopolskim. Życzymy Dawidowi sukcesów w zmaganiach, które odbędą się na Uniwersytecie Morskim w Gdyni 24 kwietnia 2023r.

Gratulujemy i życzymy Powodzenia!


Poprawiony: niedziela, 16 kwietnia 2023 12:19
 
Powiatowe Drużynowe Biegi Przełajowe

JEDZIEMY DALEJ !!!

kolejny raz awans do finałów wojewódzkich naszych uczniów

W dniu 13.04.2023 r odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w Drużynowych Biegach Przełajowych, gdzie drużyna chłopców zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentować Powiat Chojnicki w finale wojewódzkim w Gdyni . Naszą szkołe reprezentowali : Maksymilian Nita , Jakub Grugel , Mykola Plekh , Mateusz Migulin , Joachim Kowalski , Hubert Borowa .

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale wojewódzkim ,który odbędzie się w Gdyni 20.04.2023r. Powodzenia.

Poprawiony: piątek, 14 kwietnia 2023 08:40
 
WIELKANOC 2023

 

 
HANDEL LUDŹMI - spotkanie z pracownikami Aresztu Śledczego

 

SPOTKANIE Z PRACOWNIKAMI ARESZTU ŚLEDCZEGO


20 marca 2023 r. uczniowie klas IV technikum 4- letniego wraz z opiekunami spotkali się z Funkcjonariuszami Aresztu Śledczego w Chojnicach.
Pani Anna Kruk, Pan Łukasz Malinowski, Pan Paweł Gliszczyński poprowadzili spotkanie profilaktyczne na temat – Współczesne niewolnictwo, handel ludźmi.
Celem spotkania było dokładne sprecyzowanie czym jest handel ludźmi oraz uświadomienie młodzieży, że problem jest wciąż obecny. Uczniowie dowiedzieli się jakie osoby ulegają zwerbowaniu, jakie to sytuacje, w których dochodzi do handlu ludźmi, jakie mechanizmy stosowane są przez handlarzy, jakie sytuacje należy traktować jako sygnały alarmowe.
Młodzież dowiedziała się, że warto być wyczulonym na pewnych ludzi i ich manipulacje w tym celu zostali zapoznani z KCIK (Krajowe Centrum Interwencyjno- Konsultacyjne) dla ofiar jako odpowiedź na potrzeby  osób, które są lub mogą być ofiarami handlu ludźmi.


Poprawiony: środa, 05 kwietnia 2023 16:58
 
DZIELIMY SIĘ DOBREM

 

DZIELIMY SIĘ DOBREM

 

29 marca 2023 r. (środa) od 9:00 do 14:00 na parkingu przy warsztatach szkolnych, przy ul. Kościerskiej 11A, będzie można podarować najcenniejszy dar, jaki każdy z nas posiada - krew. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udział w akcji poboru krwi.

Zapraszamy, przyjdź i podziel się dobrem!


Poprawiony: poniedziałek, 27 marca 2023 19:28
 
Turniej Maszyn Wiatrowych 2023

 

Turniej Maszyn Wiatrowych 2023

 

22 marca 2023 roku dwie drużyny dwuosobowe z naszej szkoły (uczniowie klasy IVBO), po dopieką Pana Radosława Gierka, wzięły udział w eliminacjach regionalnych Turnieju Maszyn Wiatrowych 2023 w Wejherowie. Turniej polegał na przygotowaniu wiatraków, które na miejscu poddawane były testom. Technika wykonania była dowolna, nasze drużyny zastosowały konstrukcje metalowe oraz wydruk 3D. Mierzono uzyskaną moc, prędkość obrotową i moment obrotowy. Łącznie wystartowało tam 30 drużyn w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Walczyliśmy dzielnie i chociaż konkurencja była bardzo silna zajęliśmy 9 i 18 miejsce.

Dziękujemy za zaangażowanie uczniów, opiekuna
i poświęcony czas oraz godne reprezentowanie Szkoły.


Poprawiony: poniedziałek, 27 marca 2023 19:05
 
Pierwszy dzień wiosny na Politechnice Gdańskiej

 

Pierwszy dzień wiosny na Politechnice Gdańskiej

 

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, uczniowie z klas IV IE i IV INF spędzili na Politechnice Gdańskiej. Była to wyjątkowa okazja, by z bliska poznać jedną z najlepszych uczelni technicznych w kraju.

Z okazji Dnia Otwartego PG przygotowano liczne atrakcje, w Miasteczku PG znajdowała się strefa wystawiennicza studentów rozwijających swoje pasje naukowe, uczniowie mogli wziąć udział w grze terenowej, odwiedzić laboratorium zagadek, poznać historię najstarszej części kampusu PG, na Wydziale ETI obejrzeć pokazy, laboratoria i wysłuchać wykładów.


Poprawiony: poniedziałek, 27 marca 2023 19:20
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 47

Branżowa Szkoła II

Szkoła Policealna

CKZ-młodociani


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.