89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ technikum1chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Technikum nr 1 Chojnice
RADPOL S. A. - wycieczka dydaktyczna

 

RADPOL S. A. – firma przyjazna naszej szkole

Dnia 12 kwietnia 2023 r. uczniowie klasy IVMCO zawód technik elektryk, dzięki uprzejmości firmy Radpol S.A. mającej swoją siedzibę w Człuchowie pojechali na zwiedzanie zakładu. Radpol S.A. jest liderem na rynku wyrobów termokurczliwych, specjalizuje się w produktach z uszlachetnionego polietylenu, a w tym elementów do muf i głowic kablowych. Wyjazd był bardzo atrakcyjny nie tylko z powodu tego, że można było zobaczyć całą linię produkcyjną ale co najważniejsze, przejść szkolenie z wykonywania mufy kablowej. Przedstawiciele zakładu przygotowali specjalne stanowisko szkoleniowe i w trakcie zajęć praktycznych trzeba było połączyć przerwane żyły, odtworzyć izolację i zabezpieczyć wszystko zewnętrzną powłoką. Każdy uczestnik warsztatów otrzymał certyfikat potwierdzający uczestnictwo w szkoleniu na temat wykonywania muf i głowic kablowych niskiego napięcia.

To był bardzo owocny zawodowo wyjazd. Bardzo dziękujemy za niesłychanie fachowe, praktyczne i merytoryczne informacje oraz wskazówki. Dodatkowo otrzymaliśmy fragmenty różnych rur termokurczliwych, dzięki czemu uczniowie mają możliwość utrwalenia nabytych umiejętności.

Dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę

.

 
DNI OTWARTE SZKOŁY

 

DNI OTWARTE SZKOŁY

W dniach 21–22 kwietnia 2022 r. w naszej Szkole odbyły się Dni Otwarte. Serdecznie dziękujemy tegorocznym absolwentom VIII klasy i ich Rodzicom za liczny i aktywny udział w Dniach Otwartych. Spotkania z Wami były dla nas prawdziwą przyjemnością! Mamy nadzieję, że uczestniczenie w spotkaniach zorganizowanych w pomieszczeniach szkolnych, pomogło Wam podjąć decyzję nt. wyboru szkoły. Wszystkim, którzy z różnych względów nie mogli wziąć udziału w tych spotkaniach, polecamy wirtualny spacer po naszej Szkole.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Nauczycielom i Uczniom, którzy czynnie zaangażowali się w przygotowanie tego przedsięwzięcia. Wasze pomysły i aktywność służą rozwojowi naszej Szkoły.

Dziękujemy również Dyrektorom szkół podstawowych, Pedagogom, Doradcom zawodowym i Wychowawcom za rozpropagowanie naszej akcji rekrutacyjnej wśród ósmoklasistów.

Wszystkim ósmoklasistom życzymy powodzenia na egzaminach

i raz jeszcze Zapraszamy do kontynuowania nauki w naszej Szkole.

Dyrekcja
Centrum Nauk Technicznych w Chojnicach


Poprawiony: czwartek, 27 kwietnia 2023 08:25
 
DNI OTWARTE SZKOŁY

 

Poprawiony: środa, 19 kwietnia 2023 16:43
 
"7" miejsce w województwie pomorskim

„7” miejsce

w województwie pomorskim dla uczniów naszej szkoły

Sukcesem zakończył się FINAŁ WOJEWÓDZKI w DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH . Zawody odbyły się 20 kwietnia w Gdyni . Naszą szkołe reprezentowali : Maksymilian Nita , Jakub Grugel , Mateusz Migulin , Mykola Plekh , Krzysztof Cała , Joachim Kowalski .

!!! Brawa dla całej drużyny !!!

Poprawiony: piątek, 21 kwietnia 2023 20:40
 
Wykład z cyklu "Naukowy czwartek"

 

NAUKOWY CZWARTEK


19 kwietnia 2023 r. w Audytorium odbył się kolejny wykład popularnonaukowy z cyklu NAUKOWE CZWARTKI. Wykład nt. „Dolina Śmierci 1945. Miejsce eksterminacji polskiej i pomorskiej inteligencji”” poprowadził nasz były pracownik Pan prof. dr hab. Jacek Knopek, obecnie kierownik Katedry Studiów Europejskich na Wydziale Humanistycznym Politechniki Koszalińskiej.

Dziękujemy Panu prof. dr hab. Jackowi Knopkowi


Poprawiony: środa, 19 kwietnia 2023 17:34
 
Akcja społeczno-edukacyjna „Żonkile”

 

#ŁączyNasPamięć


Młodzież i pracownicy Centrum Nauk Technicznych w Chojnicach włączyli się w ogólnopolską akcję społeczno-edukacyjną „Żonkile”, #ŁączyNasPamięć, organizowaną co roku 19 kwietnia przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie, w rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.


Poprawiony: środa, 19 kwietnia 2023 17:36
 
Konkurs języka angielskiego

 

"Spring my spring..." - konkurs języka angielskiego


5 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs językowy: ”Spring my spring…” Oto zwycięzcy:

I miejsce - Kajetan Ebertowski (I TI)

II miejsce - Konrad Pepliński (IITPM)

III miejsce Dominik Ostrowski (II TPM)

Gratulujemy!


Poprawiony: środa, 19 kwietnia 2023 16:49
 
Nagrody Starosty Chojnickiego

 

Nagrody Starosty Chojnickiego za osiągnięcia sportowe


Wręczenie nagród i wyróżnień Starosty Chojnickiego dla zawodników, trenerów oraz innych osób za wysokie osiągnięcia w działalności sportowej i szkoleniowej odbyło się 12 kwietnia 2023 r. w Sali Audytoryjnej Centrum Nauk Technicznych w Chojnicach. Nagrodzeni odebrali też gratulacje od Ireny Laski, dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu oraz Jacka Klajny, przewodniczącego Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji. Wśród 43 nagrodzonych znalazł się również uczeń naszej Szkoły Kacper Sarnowski – Mistrz Polski w trójboju siłowym GPC.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Poprawiony: niedziela, 16 kwietnia 2023 12:38
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 46

Branżowa Szkoła II

Szkoła Policealna

CKZ-młodociani


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.