89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ technikum1chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home monitoring losów absolwentów
Monitoring losów absolwentów


Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tajnej Organizacji Wojskowej „Gryf Pomorski” w Chojnicach każdego roku stara się zbierać informacje dotyczące dalszych losów naszych absolwentów. Do tej pory odbywało się to za pośrednictwem wychowawców klas maturalnych, którzy zbierali od absolwentów wymagane wiadomości.
Od tego roku postanowiliśmy wdrożyć elektroniczny system badania losów absolwentów.

Badanie to ma za zadanie zbieranie przez szkołę informacji ze szczególnym uwzględnieniem tego, czy absolwenci po ukończeniu szkoły kontynuują naukę, jakie kierunki studiów wybrali, czy udało im się podjąć zatrudnienie oraz czy dalsza nauka i praca są zgodne z wyuczonym zawodem i poziomem wykształcenia. Badanie ma także dać odpowiedź na pytanie w jakim stopniu, w opinii respondentów, przydatna jest im wiedza, umiejętności, kompetencje oraz kwalifikacje zdobyte w czasie nauki.

Ponadto, chcąc dostosowywać się do potrzeb edukacyjnych naszych beneficjentów i rynku pracy, szkoła stara się systematycznie aktualizować swoją ofertę, nieustannie ją wzbogacając. Badanie to pozwoli również uzupełnić naszą wiedzę o to, jak w opinii absolwentów dotychczas spełnialiśmy swoją rolę w procesie edukacji.

Zebrane informacje i opinie będą dla nas bardzo ważne.
Z góry dziękujemy za poświęcony czas na wypełnienie tej ankiety.

Poniższe dane posłużą tylko i wyłącznie celom statystycznym szkoły zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101 poz. 926 wraz z późn. zmianami)

W przypadku niewypełnienia formularza za pośrednictwem naszej witryny, na koniec sierpnia, podczas odbioru dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe wychowawca lub wyznaczony pracownik sekretariatu będzie próbował się skontaktować z takimi osobami w celu uzyskania wymaganych informacji.

 


 


Wkrótce pojawi się tu ankieta w której możesz zostawić informację dla szkoły jak potoczyły się Twoje losy po ukończeniu szkoły.

Poprawiony: piątek, 07 marca 2014 13:02
 

Branżowa Szkoła II

Szkoła Policealna

CKZ-młodociani


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.