89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ technikum1chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home Microsoft Azure Dev Tools for Teaching
Microsoft Azure Dev Tools for Teaching

 

Nasza szkoła bierze udział w programie Microsoft Azure Dev Tools for Teaching

- dawniej Microsoft Imagine.

 

Jest to program zapewniający uczniom i nauczycielom Technikum nr 1, zawód Technik Informatyk, dostęp do narzędzi technologicznych Microsoft, tj. środowisk do tworzenia aplikacji, systemów operacyjnych i serwerów.

Program Azure Dev Tools for Teaching nadal umożliwia dostęp do tych samych narzędzi, które były dostępne w ramach programu Imagine, a ponadto daje możliwości:

  • dostęp do oprogramowania i platformy Azure w chmurze za pośrednictwem jednego portalu online. Zweryfikowani uczniowie mogą również uzyskać bezpłatny dostęp do platformy Azure bez karty kredytowej oraz środki w wysokości 100 USD.
  • kompleksowy dostęp do dodatkowych materiałów szkoleniowych za pomocą środowiska Microsoft Learn.

Warunkiem otrzymania korzyści w programie Microsoft Azure Dev Tools for Teaching jest wykorzystywanie otrzymanego oprogramowania do celów edukacyjnych lub naukowych (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).

Licencja Microsoft Azure Dev Tools for Teaching pozwala na instalację oprogramowania w dowolnej liczbie na sprzęcie laboratoryjnym w Technikum nr 1, natomiast uczniowie oraz nauczyciele mogą zainstalować oprogramowanie (maksymalnie dwie kopie) na komputerach osobistych do celów naukowych i edukacyjnych (z wyłączeniem zastosowań komercyjnych).

 

Linki:

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 marca 2019 12:43
 

Branżowa Szkoła II

Szkoła Policealna

CKZ-młodociani


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.