89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ technikum1chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Technikum nr 1 dzieli się dobrem

 

DKMS - Technikum nr 1 dzieli się dobrem


Uczniowie i Nauczyciele Technikum nr 1 w Chojnicach od kilku lat aktywnie angażują się w walkę z nowotworami krwi. Od 15-16 lutego w naszej szkole odbywały się Dni Dawcy Szpiku. Jak co roku, całe przedsięwzięcie wsparł ksiądz Sławomir Kulczyk, który przeprowadził akcję informacyjną, w której wzięli udział wszyscy pełnoletni uczniowie z naszej szkoły. W akcji rejestracji pomogły Dziewczyny z klas III TBO oraz IV TBO, którym udało się przyjąć 21 formularzy rejestracyjnych.

Dziękujmy za Wasze zaangażowanie oraz chęć dzielenia się dobrem.


Poprawiony: poniedziałek, 04 marca 2024 20:49
 

Branżowa Szkoła II

Szkoła Policealna

CKZ-młodociani


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.