89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ technikum1chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
Spotkanie z Absolwentami Technikum nr 1

 

Kolejne spotkanie z Absolwentami Technikum nr 1

Cykliczne spotkania z absolwentami, które raz w miesiącu odbywają się w naszej szkole, cieszą się coraz większą popularnością. 24 maja mieliśmy okazję gościć naszych dawnych uczniów: Kamila Jantę oraz Radosława Gintera, którzy spotkali się z młodzieżą z klas o profilu: technik informatyk, technik programista, technik odnawialnych źródeł energii, technik elektryk. Starsi koledzy opowiedzieli naszym uczniom o doświadczeniu jakie zdobyli w naszej szkole, jak również o tym, w jaki sposób wiedza zdobyta w szkolnych ławach, pomogła im w realizacji planów zawodowych. Panowie udzielili młodszym kolegom wielu cennych rad, które z pewnością przydadzą się w przyszłości.

Jeszcze raz dziękujemy za czas poświęcony naszym uczniom!

 

Branżowa Szkoła II

Szkoła Policealna

CKZ-młodociani


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.