89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ technikum1chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
STRATEGIA NA RZECZ MŁODZIEŻY

 

Strategia na rzecz młodzieży

 

17 i 18 grudnia 2022 r. dwóch uczniów z naszej szkoły tj. Paweł Pestka z 3 TBO i Miłosz Ziółtkowski z 3 TPM miało okazje uczestniczyć w warsztatach przygotowujących do opracowania strategii na rzecz młodzieży prowadzonych przez dr Bartłomieja Kołsuta z Wydziału Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Podstawowym efektem projektu będzie projekt strategii na rzecz młodzieży Gminy Miejskiej Chojnice, czyli dokumentu wyznaczającego priorytety polityki młodzieżowej w mieście. Będzie to jeden z pierwszych takich dokumentów w skali kraju i będzie mógł służyć również innym młodzieżowym radom i samorządom, jako dobra praktyka.

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

P. Pestka


 

Branżowa Szkoła II

Szkoła Policealna

CKZ-młodociani


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.