89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ technikum1chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM


Home
KONKURS MATEMATYCZNY

ZAWODOWCY TEŻ ARTYŚCI

30 listopada został rozstrzygnięty konkurs matematyczny na „Komiks matematyczny”. Liczba prac, jaka wpłynęła, była rekordowa, bo aż 45. Komisja konkursowa nieźle się napracowała przy wyborze zwycięzców konkursu, ale też świetnie się bawiła, bo inwencja twórcza naszych uczniów nie zna granic. Teraz także i Wy możecie podziwiać te dzieła sztuki w naszej szkolnej galerii, która znajduje się na pierwszym piętrze budynku szkoły. Koniecznie musicie obejrzeć prace laureatów:

I miejsce: Rafał Bukowski, kl. IV TI
II miejsce: Jakub Sielski, kl. II TPM
III miejsce: Marcin Skajewski, kl. III TI
Wyróżnienie: Paweł Duraj, kl. III TMC

Gratulujemy zwycięzcom !!!

 

Branżowa Szkoła II

Szkoła Policealna

CKZ-młodociani


bottom
top

bottom

(c) 2009 ZSP nr 1  Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Theme, ftp manager. Valid XHTML and CSS.