89-604 Chojnice;  ul. Koscierska 11;   tel./fax (052)397 30 72;  e-mail: sekretariat @ technikum1chojnice.pl

top

Plan dojazdu

ARCHIWUM

Home aktualności Nasze dziewczyny najlepsze w plażówce w Powiecie Chojnickiem
Nasze dziewczyny najlepsze w plażówce w Powiecie Chojnickiem

To właśnie na naszym piaszczystym boisku odbył się finał powiatowy dziewcząt w piłce plażowej. W sprzyjającej słonecznej pogodzie do rywalizacji przystąpiło siedem reprezentacji szkół ponadgimnazjalnych powiatu chojnickiego.  Nasza reprezentacja w składzie : Weronika Krajewska, Wiktoria Kruszczyńska oraz Kamila Nowak rozpoczęła zmagania od przegranego meczu w fazie grupowej  ulegając  dziewczętom z Technikum nr 2.  Kolejne dwa  mecze w grupie z Technikum nr 3 i ZSP Brusy  zakończyły się łatwym zwycięstwem. W półfinale przyszło się zmierzyć z najlepszą drużyną z grupy drugiej, czyli parą ze „Starego” LO, i tu jeden set wygrany , a drugi przegrany, następnie emocjonujący tie-break, w którym nasze dziewczyny nie dały szans swoim rywalkom. A zatem jesteśmy w finale i emocje coraz większe. Po drugiej stronie siatki  rewelacyjnie grające dziewczęta z II LO i ponownie po dwóch setach mamy remis i kolejny tie-break oraz radość z każdego punku. Ostatecznie wygrywa mecz i cały turniej nasza waleczna reprezentacja.

Wielkie gratulacje i powodzenia na półfinale wojewódzkim , gdzie Weronika, Wiktoria i Kamila będą reprezentować powiat chojnicki.

Półfinał 1       T 2    -   II LO       15 : 17 ,  12 : 15     0 : 2 dla  II LO

Półfinał 2       ZS    -   ZSP 1 8 : 15 ,    16 : 14 ,  6 : 11   1 : 2 dla  ZSP 1

Mecz o III miejsce   T 2    -   ZS     14 : 16 ,  15 : 10 ,  11 : 7    2 : 1  dla  T2

Mecz o  I  miejsce     ZSP 1 -  II LO   15 : 6 ,  10 : 15 ,  11 : 7   2 : 1 dla  ZSP 1